İletişim Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler LTD. ŞTİ.

“Gümrük müşavirliği hizmetine yeni bir anlayışı öncelleyen; bilgi ve tecrübeyle yoğrulan hizmet şiarı ile müşterilerimize; birebir iletişime dayanan , kaliteli, hızlı, güvenilir, mevzuatı en doğru şekilde yorumlayan ve çözüm odaklı ; yani “butik” gümrükleme hizmeti vermeyi ilke edindik.

    Butik çalışabilmenin ön koşulunun da mutlu çalışan olduğunun bilinciyle , şirket politikamızın merkezine insanı koyarak pozitif farkındalık yarattığımıza /yaratacağımıza inanmaktayız.

   Gümrük işlemlerinin tamamı bilişim çağının gerektirdiği teknolojik altyapıya yaptığımız yatırımlarla, elektronik ortamda gerçekleştirmektedir.”

Vizyonumuz

Bilişim çağının gereklerinden biri de güncel kalabilmektir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek yeniliklere hızla adapte olmak ve bu gelişmelerden kaynaklı tüm maliyet düşürücü etkileri siz değerli müşterilerimizle paylaşarak butik hizmet vermek vizyonumuzun temel fikrini oluşturmaktadır.

Misyonumuz

Misyonumuz; hız, kalite ve ekonominin esas alındığı hizmetleri doğru bilgiyle üretmek ve bunu siz değerli müşterilerimize sunmaktır. Gümrük ve dış ticaret alanında yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlarıyla müşavirlik hizmet anlayışına değer katmaktır.